ستاره رئال مادرید، پیشنهاد بارسلونا را بررسی می کند

پرواز قلم به نقل از فوتبالی، قرارداد مارکو آسنسیو با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید اما دو طرف هنوز برای امضای قرارداد جدید به توافق نرسیده‌اند. در حالی که رئال مادرید تابستان گذشته قصد داشت در صورت دریافت پیشنهاد با فروش این بازیکن موافقت کند، حالا سیاست جدیدی را در پیش گرفته و پیشنهاد تمدید قراردادی را به صورت رسمی به او ارائه کرده است، اما جالب است که دستمزد او اصلاً افزایش نیافته و حالا این وینگر از شرایطش در مادرید بسیار ناراضی است.

به نقل از فوربس، تیم‌هایی مثل آرسنال و میلان به دنبال جذب رایگان آسنسیو در تابستان 2023 می باشند. در حالی که خودش بارها اعلام کرده واقعاً قصد جدایی از سانتیاگو برنابئو را ندارد، اما هفته به هفته، تعداد دقایق بازی‌اش کاهش می یابد و حالا اخبار جالبی از علاقه بارسلونا به آسنسیو به گوش می رسد.

البته آسنسیو در سال 2014، زمانی که در مایورکا توپ می زند، در یک قدمی پیوستن به باشگاه کاتالونیایی بود، اما به خاطر اختلاف برسر چند میلیون یورو، این معامله انجام نشد.

حالا بارسلونا و ژاوی بدشان نمی آید که یک بازیکن با ویژگی‌های آسنسیو را به صورت رایگان جذب کنند و منابع نزدیک به این بازیکن ادعا می کنند که در صورت ادامه داشتن رفتار نامناسب سران رئال، او شانس رفتن به نیوکمپ را دارد.

درباره ی info@kalameghalam.ir

مطلب پیشنهادی

دهمین کنفرانس بین المللی نقد و واکاوی مدیریت در هزاره سوم

چهارشنبه بیست و چهارم اسفندماه ۱۴۰۱ هر چیز،که در جستن آنی ،آنی (در دانشگاه زایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.